15 lat na Piotrkowskiej: z Oli - Lola

marpie
11.09.2009
A A A Drukuj
Od 12 września można oglądać nową kolekcję jesień-zima 2009 w najdłużej działającym butiku z modą przy ul. Piotrkowskiej. Salon Lola - dawniej Ola Styl Studio - przy ul. Piotrkowskiej 59 po półtoramiesięcznym remoncie został zupełnie odmieniony.
Szare ściany, według projektu Kamila Koja, pomalowano na różowo, w pierwszej sali zobaczymy stiuk ze styropianu w kwiatowe wzory. Niektóre ubrania wiszą w barokowych ramach. Pozostałe tradycyjnie - na wieszakach. Sklep ma również nowy szyld: Salon Mody Lola. Neon Lola nawiązuje do Łodzi z lat 70., kiedy Piotrkowska błyszczała w świetle neonów. - Staramy się iść z duchem czasu - mówi Krzysztof Stangierski. - Po 15 latach wywróciliśmy wszystko do góry nogami. Salon, wcześniej firmowy, teraz nastawiony jest na różnorodność. Będziemy prezentować wiele marek, aby ciągle zaskakiwać klientki.

Sklep oferuje kreacje dla pań: sukienki, płaszcze, szale i biżuterię - wszystko, co jest potrzebne eleganckiej kobiecie, która niezależnie od wieku czuje się młodo.